Flash trans objednavka

Vnútroštátna doprava

FLASHTRANSSťahovanie a vnútroštátnu prepravu vykonávame dodávkovými vozidlami do 3,5t. Objem našich vozidiel je od 12 m3 až po 25 m3. A jedno auto 7,5t  s hydravlickou plošinou.


Sťahovanie po celom území Slovenska robíme menšími vozidlami, je vhodné hlavne pri obmedzenej možnosti parkovania, pri prepravách jednotlivých kusov nábytku alebo osobných vecí, pri sťahovaní garsoniek alebo jednoizbových bytov.


Dôraz kladieme na vykonávanie profesionálnych služieb našimi pracovníkmi, ktorí disponujú skúsenosťami v oblasti sťahovania na území Slovenska a vnútroštátnej autodopravy.


Kvalitne a cenovo dostupné služby, spoľahlivosť, ústretovosť a maximálna spokojnosť klientov je naša priorita.Spoločnosť FLASHTRANS upraví cenu na mieru požadovanej služby.

V dohodnutom termíne prídu na požadované miesto naši pracovníci. V prípade potreby demontujú Váš nábytok a zariadenie, pozorne zabalia všetky predmety a bezpečne ich uložia do sťahovacieho auta. Nasleduje samotný prevoz. V nových priestoroch Vám rozložíme nábytok podľa Vašich predstáv, vybalíme všetky predmety a uložíme ich na Vami požadované miesto. Po skončení práce Vás vedúci pracovník požiada o skontrolovanie sťahovaných predmetov.