Flash trans objednavka

Sťahovanie kancelárií

FLASHTRANSPo dohovore Vás navštívi náš pracovník a zistí Vaše predstavy o termíne a spôsobe sťahovania vašich firemných priestorov.
Oboznámi sa s Vašimi prípadnými doplňujúcimi požiadavkami a nárokmi. Neskôr navrhne postup sťahovania, vhodné sťahovacie auto, cenu a spôsob úhrady.

Ak návšteva zákazníka pred realizáciou sťahovania nie je potrebná, službu si môžete objednať telefonicky, alebo zaslať vyplnenú objednávku, uvedenú na našej stránke.


Pre zákazníkov zostavíme individuálnu cenovú ponuku na základe nášho cenového sadzobníka. Cenu upravíme na mieru požadovanej služby.

V dohodnutom termíne sťahovania prídu na požadované miesto naši pracovníci. V prípade potreby demontujú Váš nábytok a zariadenie, pozorne zabalia všetky predmety a bezpečne ich uložia do sťahovacieho auta. Nasleduje samotný prevoz. V nových priestoroch Vám rozložíme nábytok podľa Vašich predstáv, vybalíme všetky predmety a uložíme ich na Vami požadované miesto. Po skončení práce Vás vedúci pracovník požiada o skontrolovanie sťahovaných predmetov.

  • máme individuálny prístup pri sťahovaní Vašej firmy
  • poskytujeme komplexné služby pri sťahovaní Vašich firemných priestorov ( balenie - sklo, osobné veci, nábytok, PC, audio -video techniku, vybaľovanie, demontáž, montáž ... )
  • baliaci materiál dodáme na požiadanie
  • presťahované veci uložíme na Vami požadované miesto
  • kladieme dôraz na profesionálnu prácu a bezpečnosť
  • obhliadky v prípade záujmu poskytujeme zdarma
FLASHTRANS FLASHTRANS FLASHTRANS FLASHTRANS

 

Chcete presťahovať byt?